• O nas

Bez odpowiedniego zaprezentowania swojej twórczości nie możemy liczyć na polepszenie poziomu edukacji artystycznej, tylko dzięki selekcji najlepszych prac możliwe jest przekazanie odbiorcy najlepszy wzorcó i pokazania ciękiej granicy między sztuką a rzemiosłem.

To właśnie z tej potrzeby narodził sie pomysł stworzenia platformy zrzeszającej osoby prezentujące różne techniki malarskie jednak ten sam, zawsze wysoki poziom wystawianej sztuki i warsztatu.

Prezntowane prace są starannie wyselekcjonowane przez osoby od lat związane ze środowiskiem artystycznym oraz edukacją w zakresie szeroko pojętej sztuki.

Platforma ma w założeniu pomóc w komunikacji między odbiorcą a artystą, nie jest przedstawieniem oferty handlowej bądź całości portfolia artystów tylko zaczepną formą interakcji. Cennym jest uzyskanie podstawowych informacji o artyście oraz możliwość zapoznania sie z pracami w domowym zaciszu, możliwie neuralnym środowisku, zbadanie jak wówczas odbieramy sztukę i porównać ją z rzeczywistym wrażeniem podczas zaaranżowanch spotkań z artystami.

Platforma, nastawiona jest na młodych wystawców, głównie studentów oraz absolwentów Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Dzięki odpowiednio dobranym kategoriom mogą Państwo z łatwościa poruszać się po stronie jak i w każdej chwili skontaktować się z nami w celu uzyskania szerszej oferty, bądź precyzyjnych informacji. Zapraszamy do kontaktu poprzez poczte e-mail jak również telefonicznie pod numer wskazany w zakładce kontakt. 

kategoriami, tematycznie, cenowo oraz wg techniki wykonania. To wszystko razem sprawia, że nawet najbardziej wybredny Klient znajdzie u nas coś odpowiedniego dla swoich potrzeb i budżetu.

Oferujemy Państwu także niespotkaną dotychczas opcję leasingu wybranych dzieł sztuki z opcją wykupu oraz możliwościa zmiany bądź oddania po określonym w umowie czasie. Dzięki takiemu rozwiązaniu moga Państwo sprawdzić swoje gusta artystyczne w perspektywie dłuższego czasu. 

Zapraszamy do degustacji sztuką !

Zepół biura "Dobra Sztuka.com.pl"